mersin lağımcı mersin loğarcımersin lağımcı mersin loğarcımersin lağımcı mersin loğarcı
Yenişehir/Mersin

Mersin logar ve tıkanıklık Açma

Mersin logar ve tıkanıklık Açma

Tuvalet banyo veya lavabo gibi tıkanık işlerinizi kırmadan dökmeden ve eviniz kirletmeden son ve üst sistem makinalarla yapmaktayız. Su tesisat ve servis hizmetlerimiz ile ilgili su tesisat tadilat işleri, tuvalet tıkanıklığı açma, mersin kanal açma, mutfak tıkanıklığı açma, Lavabo tıkanıklığı açma, mersin kanal, Boru döşeme, logar temizliği, baca temizliği, depo temizliği tamir ve montaj işlerinizi itina ile yapmaktayız.
Suyun geçmekte olduğu her büyük veya küçük işler için bizi araya bilirsiniz. Acil su tıkanıklığı patlamalarında ve su ile ilgili acil müdahale gerektiren her türlü tuvalet tıkanıklığı açma, mutfak  tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, Boru döşeme, mersin logar acma, logar temizliği, baca temizliği, depo temizliği işinizde sizlere hizmet vermekte ve yardımcı olmaya çalışmaktayız. Uzman ekip çalışmalarımız iş ahlakı, tecrübesi ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Aşağıda belirtiğimiz işleri kendimiz
ve ekibimiz bünyemizde yapmaktayız.

Tıkanan Tuvalet veya Banyo, lavabo veya kanalizasyon borular son sistem ve makinalar ile kırılmadan ve darbe almadan açmaktayız. Basınçlı yıkama ve ilgili işlem ile temizlenir. Kamera sistemi ile görüntüleme sağlanıp kontrol edilir.

Tıkanan tuvalet veya banyo, lavabo veya klozet tıkanıklığı açma işleri

kırmadan banyo veya tuvalet ve kanalizasyon borular son ve sistem makinalar ile kırılmadan darbe almadan açma işlemi yapılır. Basınçlı yıkama ve su ile borularınız temizlenmektedir. Kameralar sistemiile görüntüleme yapılarak kontrol edilir.

Su tesisat işleri

Tuvalet Borusu Tıkandı Nasıl Açabilirim?

Tuvalet ve banyo borusu tıkanıklığı açma ve tuvalet giderinin pratik yol ile açma, tıkanmış ve tuvalet veya banyo, lavabo açma yöntem işleri, robot makinalar ile tuvalet kanal açma. Tuvalet tıkanıklığı kırılmadan ve darbe almadan son ve sistem makinalar ile açılır. Kameralı görüntüleme işlemi ile görüntüleme yapılır.

Mersin Kanalizasyon Tuvalet Boru Tıkanıklıgı Açma Hizmeti

Tuvalet tıkanıklıgı, ana gider borusu tıkanıklığı, mutfak veya lavabo borusu tıkanıklıgı ve benzeri problem işleri uzman ekibimiz ile açıyoruz.tuvalet tıkanıklığı açma, mutfak  tıkanıklığı açma, Lavabo tıkanıklığı açma, Boru döşeme, mersin logar açma, logar temizliği, baca temizliği, depo temizliği

 

Yorum Yap

viranşehir haşere ilaçlama
viranşehir haşere ilaçlama